Doctors

Tabekova
Lyudmila Tamerlanovna
Director-chief physician
ophthalmologist
Lebedeva
Irina Zakharovna
Deputy chief physician
Gashkova
Tatyana Grigorievna
Medical Registrar
Starodubtsev
Roman Yurievich
Doctor-stomatologist
Ignatiev
Yuri Valentinovich
Medical massage brother
Zhezhel
Olga Alexandrovna
Head nurse
Zavrazhina
Albina Anatolievna
The doctor-otolaryngologist of the 1st qualification category
Krasnokutskaya
Galina Viktorovna
Nurse procedural
Fomichkin
Ilya Vladimirovich
Doctor-Otolaryngologist
Larin
Alexander Vladimirovich
Doctor-stomatologist
Doroshenkova
Olga Borisovna
Doctor-stomatologist
Sabirova
Rima Alexandrovna
The doctor-endocrinologist
Gorovater
Emma Naumovna
Doctor-cardiologist of the highest qualification category
Moroz
Elena Alekseevna
Therapist
Lozenko
Marina Petrovna
Therapist
Zhiltsova
Elena Vladimirovna
Doctor of neurology of the highest qualification category
Khokhlova
Elena Agibalova
Neurologist
Kondratova
Svetlana Eduardovna
Ophthalmologist
Ururkov
Taras Valeryevich
Gynecologist
Gorlina
Tatyana Leonidovna
Doctor-ophthalmologist Candidate of Medical Sciences
Miftyahidinova
Niyala Abdulbyarovna
Obstetrician-gynecologist
Ryzhkova
Anna Valentinovna
Obstetrician-gynecologist
Kochetkov
Alexey Ivanovich
Doctor of functional diagnostics
Bril
Dmitry Evgenevich
Doctor-Urologist Candidate of Medical Sciences
Poyarkov
Sergey Valentinovich
The doctor of ultrasound of the highest qualification category
Budyka
Viktoria Leonidovna
The head of the UZD, the doctor of ultrasound
Kamzolova
Natalia Borisovna
Surgeon
Zavarov
Alexey Gennadievich
Dentist-orthopedist
Adibekova
Lilia Damirovna
Head of department, dentist
Titova
Yulia Viktorovna
Head of the Department of Therapy Physician-Cardiologist
Borovikova
Valentina Pavlovna
Head of the department, physician-therapist, doctor of the highest category
Nazarenko
Alexander Pavlovich
Doctor-stomatologist
Todorovich
Irina Viktorovna
Doctor-gynecologist, endocrinologist
Nenashev
Alexander Borisovich
The neurologist
Fomichkina
Maria Yuryevna
Neurologist
Hesin
Roman Alexandrovich
Dentist
Shabunina
Irina Yurevna
Nutritionist
Sarkisyan
David Vyacheslavovich
Urologist
Molokova
Elena Valentinovna
Doctor, psychologist
Borzenko
Marina Anatolievna
The pathologist
Yefimova
Yulia Viktorovna
The dermatovenerologist
Shalova
Yulia Betalovna
The doctor-ophthalmologist of the highest qualification category
Astaeva
Tatyana Alekseevna
Senior nurse
Titova
Svetlana Anatolievna
Senior nurse
Udalchikova
Oksana Vladimirovna
Cosmetologist
Tyutina
Darya Anatolyevna
Cosmetologist
Lyakina
Anna Vladimirovna
Nurse
Shakhovych
Elena Aleksandrovna
Nurse
Pereshivalova
Valentina Mikhailovna
Nurse
Dimpul
Tatyana Grigoryevna
Nurse
Ovcharenko
Olga Vladimirovna
Nurse
Natalia
Anatolievna Zaprometova
Nurse
Tyurina
Alla Alekseevna
Nurse for massage
Gzhelskaya
Marina Nikolaevna
Nurse
Sitnikova
Ekaterina Nikolaevna
Nurse of the dental department
Fedulova
Irina Nikolaevna
Nurse
Lyshik
Lyubov Sergeevna
Nurse
Balakireva
Olga Alexandrovna
Nurse
Safina
Guzel Vafinovna
Nurse of the first category
Saprykina
Elena Vladimirovna
Nurse
Dymova
Marina Borisovna
Medical laboratory technician